КИЛИМ CREATIVE SINTELON 200X290 СМ ДЕСЕН 74GYG 1K
Code: 242218
In stock
Short Description
- TYPE OF MAKING : МАШИННО ТЪКАН
- SIZE : 200X290 CM
- MATERIAL : ПОЛИЕСТЕР
- HEIGHT : 11.00 мм
- DENSITY : 2750 g/m2
Shipping:
See credit plans
from9.66 €
/
18.89лв.
Interest, fees and APR

10х25.56€
/
10х49.99лв.
| Brand | SINTELON |
| MODEL | 200X290 СМ ДЕСЕН 74GYG 1K |
| COLLECTION | CREATIVE |
| TYPE OF MAKING | МАШИННО ТЪКАН |
| SIZE | 200X290 CM |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| HEIGHT | 11.00 мм |
| DENSITY | 2750 g/m2 |
| DESIGN | 74GYG 1K |
| EAN | 8605044866425 |
No documents were found for this product

English 
















