КИЛИМ CREATIVE SINTELON 160X230 СМ ДЕСЕН 49GWG 1K
Code: 242214
In stock
Short Description
- TYPE OF MAKING : МАШИННО ТЪКАН
- SIZE : 160X230 CM
- MATERIAL : ПОЛИЕСТЕР
- HEIGHT : 11.00 мм
- DENSITY : 2750 g/m2
Shipping:
See credit plans
from6.37 €
/
12.46лв.
| Brand | SINTELON |
| MODEL | 160X230 СМ ДЕСЕН 49GWG 1K |
| COLLECTION | CREATIVE |
| TYPE OF MAKING | МАШИННО ТЪКАН |
| SIZE | 160X230 CM |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| HEIGHT | 11.00 мм |
| DENSITY | 2750 g/m2 |
| DESIGN | 49GWG 1K |
| EAN | 8605044813924 |
No documents were found for this product

English 
















