КИЛИМ BELLA SINTELON 200X290 СМ ДЕСЕН 27ZYB 1K
Code: 242212
In stock
Short Description
- TYPE OF MAKING : МАШИННО ТЪКАН
- SIZE : 200X290 CM
- MATERIAL : ПОЛИПРОПИЛЕН/ПОЛИЕСТЕР
- HEIGHT : 8.00 мм
- DENSITY : 1800 g/m2
Shipping:
See credit plans
from7.14 €
/
13.96лв.
Interest, fees and APR

10х18.91€
/
10х36.98лв.
| Brand | SINTELON |
| MODEL | 200X290 СМ ДЕСЕН 27ZYB 1K |
| COLLECTION | BELLA |
| TYPE OF MAKING | МАШИННО ТЪКАН |
| SIZE | 200X290 CM |
| MATERIAL | ПОЛИПРОПИЛЕН/ПОЛИЕСТЕР |
| HEIGHT | 8.00 мм |
| DENSITY | 1800 g/m2 |
| DESIGN | 27ZYB 1K |
| ADDITIONAL INFORMATION | 420 000 БОДА/М2 |
| EAN | 8605044877810 |
No documents were found for this product

English 















