КИЛИМ BELLA SINTELON 120X170 СМ ДЕСЕН 09BZB 1K
Code: 242206
In stock
Short Description
- TYPE OF MAKING : МАШИННО ТЪКАН
- SIZE : 120X170 CM
- MATERIAL : ПОЛИПРОПИЛЕН/ПОЛИЕСТЕР
- HEIGHT : 8.00 мм
- DENSITY : 1800 g/m2
Shipping:
| Brand | SINTELON |
| MODEL | 120X170 СМ ДЕСЕН 09BZB 1K |
| COLLECTION | BELLA |
| TYPE OF MAKING | МАШИННО ТЪКАН |
| SIZE | 120X170 CM |
| MATERIAL | ПОЛИПРОПИЛЕН/ПОЛИЕСТЕР |
| HEIGHT | 8.00 мм |
| DENSITY | 1800 g/m2 |
| DESIGN | 09BZB 1K |
| ADDITIONAL INFORMATION | 420 000 БОДА/М2 |
| EAN | 8605044874734 |
No documents were found for this product

English 














