КИЛИМ ADRIA NEW SINTELON 200X290 CM ДЕСЕН L 06SGS 1K
Code: 233391
In stock
Short Description
- TYPE OF MAKING : МАШИННО ТЪКАН
- SIZE : 200X290 CM
- MATERIAL : ПОЛИПРОПИЛЕН
- HEIGHT : 4.00 мм
- DENSITY : 1050 g/m2
Shipping:
See credit plans
from3.48 €
/
6.81лв.
| Brand | SINTELON |
| MODEL | 200X290 CM ДЕСЕН L 06SGS 1K |
| COLLECTION | ADRIA NEW |
| TYPE OF MAKING | МАШИННО ТЪКАН |
| SIZE | 200X290 CM |
| MATERIAL | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| HEIGHT | 4.00 мм |
| DENSITY | 1050 g/m2 |
| DESIGN | L 06SGS 1K |
| EAN | 8605044852008 |
No documents were found for this product

English 















