КИЛИМ ADRIA NEW SINTELON 160X230 CM ДЕСЕН L 01VDV 1K
Code: 233382
In stock
Short Description
- TYPE OF MAKING : МАШИННО ТЪКАН
- SIZE : 160X230 CM
- MATERIAL : ПОЛИПРОПИЛЕН
- HEIGHT : 4.00 мм
- DENSITY : 1050 g/m2
Shipping:
| Brand | SINTELON |
| MODEL | 160X230 CM ДЕСЕН L 01VDV 1K |
| COLLECTION | ADRIA NEW |
| TYPE OF MAKING | МАШИННО ТЪКАН |
| SIZE | 160X230 CM |
| MATERIAL | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| HEIGHT | 4.00 мм |
| DENSITY | 1050 g/m2 |
| DESIGN | L 01VDV 1K |
| EAN | 8605044852046 |
No documents were found for this product

English 















