КАТИНАР YALE Y120B
Code: 125015


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- BODY MATERIAL : МЕСИНГ
- SHACKLE MATERIAL : СТОМАНА
- SHACKLE THICKNESS : 7.00 мм
- SHACKLE HEIGHT : 28.00 мм
Shipping:
Price: 20.96 €15.72 € / 30.75 лв.
Save: 25 %
| Brand | YALE |
| MODEL | Y120B |
| BODY MATERIAL | МЕСИНГ |
| BODY WIDTH | 50.00 мм |
| SHACKLE MATERIAL | СТОМАНА |
| SHACKLE THICKNESS | 7.00 мм |
| SHACKLE HEIGHT | 28.00 мм |
| COUNT OF KEYS | 3 |
| WITH CODE | No |
| EAN | 5052847099711 |
No documents were found for this product

English 










