КУТИЯ ЗА СЪХРАНЕНИЕ 19 L COMPACT ROTHO
Code: 147699



The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- CAPACITY LITERS : 19.000 L
- MATERIAL : ПЛАСТМАСА
Shipping:
| Brand | ROTHO |
| CAPACITY LITERS | 19.000 L |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| DIMENSION (H, W, D) | 28X27.5X39.5 CM |
| HEIGHT | 28.00 см |
| WIDTH | 27.50 см |
| DEPTH | 39.50 см |
| EAN | 7610859153753 |
No documents were found for this product

English 











