КУТИЯ С КАПАК 11L KASTAMONU
Code: 121092
In stock
Short Description
- CAPACITY LITERS : 11.000 L
- MATERIAL : ПЛАСТМАСА
Shipping:
| Brand | KASTAMONU |
| CAPACITY LITERS | 11.000 L |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| PURPOSE | СЪХРАНЕНИЕ |
| DIMENSION (H, W, D) | 17Х24.5Х35 CM |
| HEIGHT | 17.00 см |
| WIDTH | 24.50 см |
| DEPTH | 35.00 см |
| EAN | 8694313009717 |
No documents were found for this product

English 














