Електрическа камина Bonita & Lorance
- Мощност:1500 W.
- Материали: MDF/WPB
- Интензивност на пламъка
- Цветен пламък
- Таймер за автоматично изключване
- Контролен панела
- Защита срещу прегряване
- Размер (В*Ш*Д):800*950*270 мм.

English 

| Brand | ART FLAME |
| MODEL | BONITA&LORANCE |
| FIREPLACE TYPE | ELECTRIC FIREPLACES |
| MAXPOWER-W | 1500.0 W |
| HEATING AREA | 15 m2 |
| COLOUR | ЧЕРЕН/БЯЛ |
| DIMENSION (H, W, D) | 80x95x27cm |
| WEIGHT | 33.000 kg |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 33.000 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 5941000010147 |