КАФЕМАШИНА SOLAC CE4502 1500.00 ml, 20.00 bar, ЧЕРЕН
Code: 840138
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- TYPE : Espresso
- MAX POWER : 1050 W
- PUMP PRESSURE : 20 bar
- MANUAL CAPPUCCINO SYSTEM
- POWER : 1050.00 W
- PUMP PRESSURE : 20.00 bar
- WATER TANK CAPACITY : 1500.00 ml
- EASY SERVING ESPRESSO PODS
See credit plans
from4.44 €
/
8.68лв.
| Brand | SOLAC |
| MODEL | CE4502 |
| TYPE | Espresso |
| MAX POWER | 1050 W |
| PUMP PRESSURE | 20 bar |
| CREMA DISC | Yes |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM | No |
| MANUAL CAPPUCCINO SYSTEM | Yes |
| EASY SERVING ESPRESSO PODS | Yes |
| HOT WATER OUTPUT | Yes |
| CUP WARMING | Yes |
| COFFEGRINDER | No |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| AUTO DOSING SYSTEM | No |
| AUTO POWER OFF | Yes |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| CUP WARMER | Yes |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| POWER | 1050.00 W |
| PUMP PRESSURE | 20.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 1500.00 ml |
| COFFEE LENGTH SETTINGS | No |
| INCLUDED ACCESSORIES | Yes |
| DEPTH-MM | 240.00 мм |
| THERMOBLOCK SYSTEM | No |
| DISPLAY | No |
| OPTION FOR TWO COFFEES | Yes |
| STORAGE PLACE FOR ACCESSORIES | No |
| CONSUMABLES | Yes |
| HEIGHT | 280.00 мм |
| WIDTH | 150.00 мм |
| MODEL | CE4502 |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| POWER | 1050.00 W |
| PUMP PRESSURE | 20.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 1500.00 ml |
| COFFEGRINDER | No |
| THERMOBLOCK SYSTEM | No |
| CREMA DISC | Yes |
| MANUAL CAPPUCCINO SYSTEM | Yes |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM | No |
| AUTO DOSING SYSTEM | No |
| EASY SERVING ESPRESSO PODS | Yes |
| DISPLAY | No |
| COFFEE LENGTH SETTINGS | No |
| OPTION FOR TWO COFFEES | Yes |
| CUP WARMER | Yes |
| AUTO POWER OFF | Yes |
| STORAGE PLACE FOR ACCESSORIES | No |
| INCLUDED ACCESSORIES | Yes |
| CONSUMABLES | Yes |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| HEIGHT | 280.00 мм |
| WIDTH | 150.00 мм |
| DEPTH-MM | 240.00 мм |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8433766201152 |
No documents were found for this product

English 

























