Кафемашина SOLAC CE4482
Espresso 20 Black е еспресо машината с 20 бара налягане и 850 W мощност, с която можете да се насладите на вкуса и кремообразността на прясно приготвено еспресо кафе. Подходящо е за смляно кафе.

English 
| Brand | SOLAC |
| MODEL | CE4482 |
| TYPE | Espresso |
| MAX POWER | 850 W |
| PUMP PRESSURE | 20 bar |
| CREMA DISC | No |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM | No |
| MANUAL CAPPUCCINO SYSTEM | Yes |
| EASY SERVING ESPRESSO PODS | No |
| HOT WATER OUTPUT | Yes |
| CUP WARMING | Yes |
| DRIP TRAY WITH WATER LEVEL IND | Yes |
| AUTOSHUT OFF | Yes |
| DIMENSION (H, W, D) | 30x24x30 cm |
| COFFEGRINDER | No |
| CORPUS | МЕТАЛ |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| AUTO DOSING SYSTEM | No |
| AUTO POWER OFF | Yes |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| CUP WARMER | Yes |
| BODY MATERIAL | PLASTIC AND METAL |
| POWER | 850.00 W |
| PUMP PRESSURE | 20.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 1600.00 ml |
| COFFEE LENGTH SETTINGS | No |
| INCLUDED ACCESSORIES | Yes |
| DEPTH-MM | 300.00 мм |
| THERMOBLOCK SYSTEM | No |
| DISPLAY | No |
| OPTION FOR TWO COFFEES | Yes |
| STORAGE PLACE FOR ACCESSORIES | No |
| CONSUMABLES | Yes |
| HEIGHT | 300.00 мм |
| WIDTH | 240.00 мм |
| MODEL | CE4482 |
| BODY MATERIAL | PLASTIC AND METAL |
| POWER | 850.00 W |
| PUMP PRESSURE | 20.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 1600.00 ml |
| COFFEGRINDER | No |
| THERMOBLOCK SYSTEM | No |
| CREMA DISC | No |
| MANUAL CAPPUCCINO SYSTEM | Yes |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM | No |
| AUTO DOSING SYSTEM | No |
| EASY SERVING ESPRESSO PODS | No |
| DISPLAY | No |
| COFFEE LENGTH SETTINGS | No |
| OPTION FOR TWO COFFEES | Yes |
| CUP WARMER | Yes |
| AUTO POWER OFF | Yes |
| STORAGE PLACE FOR ACCESSORIES | No |
| INCLUDED ACCESSORIES | Yes |
| CONSUMABLES | Yes |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| HEIGHT | 300.00 мм |
| WIDTH | 240.00 мм |
| DEPTH-MM | 300.00 мм |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 3.650 kg |
| EAN | 8433766202036 |