КАФЕМАШИНА KRUPS PICCOLO XS KP1A3110 15.00 bar, 800.00 ml, WHITE
Code: 801382
In stock
Shipping:
| Brand | KRUPS |
| MODEL | PICCOLO XS KP1A3110 |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM | No |
| CAPSULES TYPE | NESCAFE DOLCE GUSTO |
| AUTOSHUT OFF | Yes |
| COLOUR | WHITE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| POWER | 1600.00 W |
| PUMP PRESSURE | 15.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 800.00 ml |
| COFFEE LENGTH SETTINGS | No |
| TOUCH CONTROL | No |
| AUTOMATIC STOP OF THE DRINK | No |
| INCLUDED ACCESSORIES | No |
| DEPTH-MM | 136.00 мм |
| CONSUMABLES | Yes |
| HEIGHT | 276.00 мм |
| WIDTH | 266.00 мм |
| EAN | 3045380024380 |
No documents were found for this product

English 






















