КАФЕМАШИНА KRUPS MINI ME KP123H10 15.00 bar, 800.00 ml, ЧЕРВЕН/ЧЕРЕН
Code: 801380
Unavailable online. Check the availability in stores.
See credit plans
from2.87 €
/
5.61лв.
| Brand | KRUPS |
| MODEL | MINI ME KP123H10 |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM | No |
| CAPSULES TYPE | NESCAFE DOLCE GUSTO |
| AUTOSHUT OFF | Yes |
| COLOUR | ЧЕРВЕН/ЧЕРЕН |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| POWER | 1500.00 W |
| PUMP PRESSURE | 15.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 800.00 ml |
| COFFEE LENGTH SETTINGS | Yes |
| TOUCH CONTROL | No |
| AUTOMATIC STOP OF THE DRINK | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES | No |
| DEPTH-MM | 165.00 мм |
| CONSUMABLES | Yes |
| HEIGHT | 296.00 мм |
| WIDTH | 257.00 мм |
| EAN | 3045380024359 |
No documents were found for this product

English 
























