МУЛТИТЕСТЕР POCKET XP LASERLINER MULTIMETER POCKET XP
Code: 241654
Short Description
- CAPACITY : 40.00 nF - 4000 µF
Shipping:
Per customer request
| Brand | LASERLINER |
| MODEL | MULTIMETER POCKET XP |
| RESISTANCE | 4.000 KΩ - 40.00 MΩ |
| CAPACITY | 40.00 nF - 4000 µF |
| WEIGHT | 0.262 kg |
| PERMANENTLY VOLTAGE | 400.0 MV - 600 V |
| VARIABLE-VOLTAGE | 4.000 V - 600 V |
| ALTERNATING CURRENT-AC | 400.0 ΜA - 10A |
| DIRECT CURRENT-DC | 400.0 ΜA - 10A |
| EAN | 4021563699391 |

English 

















