ИЗКУСТВЕНА ТРЕВА ФИЛЦ PEMBA 2М
Code: 452665
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПОЛИПРОПИЛЕН
- DENSITY : 900 g/m2
- WIDTH : 2000.00 мм
| MODEL | PEMBA 2М |
| COLLECTION | PEMBA |
| TYPE | ИГЛОНАБИТ |
| MATERIAL | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| DENSITY | 900 g/m2 |
| LENGTH | 2,000.00 мм |
| WIDTH | 2000.00 мм |
| HEIGHT | 4.00 мм |
| COLOUR | ЗЕЛЕН |
| PRIMARY UNIT NAME | M2 |
| EAN | 5413045136446 |
No documents were found for this product

English 











