ХАВЛИЕНА КЪРПА COMFORT AGLIKA 70Х140 СМ ЧЕРЕН
Code: 246078
In stock
Short Description
- TYPE : ТЕКСТИЛ ЗА ДОМА
- MATERIAL : ПАМУК
- DESIGN : ДЮС
- LENGTH : 1400.00 мм
- WIDTH : 700.00 мм
- DENSITY : 450 g/m2
Shipping:
| Brand | AGLIKA |
| MODEL | 70Х140 СМ ЧЕРЕН |
| TYPE | ТЕКСТИЛ ЗА ДОМА |
| MATERIAL | ПАМУК |
| DESIGN | ДЮС |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| LENGTH | 1400.00 мм |
| WIDTH | 700.00 мм |
| DENSITY | 450 g/m2 |
| EAN | 3800136740996 |
No documents were found for this product

English 











