ХАВЛИЕНА КЪРПА AGLIKA MYSTIC 70Х140 СМ. ТЪМНОСИВА
Code: 127239



The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- TYPE : ТЕКСТИЛ ЗА ДОМА
- MATERIAL : ПАМУК
- DESIGN : ДЮС
- LENGTH : 1400.00 мм
- WIDTH : 700.00 мм
- DENSITY : 450 g/m2
Shipping:
Price: 6.99 €5.24 € / 10.25 лв.
Save: 25 %
| Brand | AGLIKA |
| MODEL | MYSTIC 70Х140 СМ. ТЪМНОСИВА |
| TYPE | ТЕКСТИЛ ЗА ДОМА |
| MATERIAL | ПАМУК |
| DESIGN | ДЮС |
| COLOUR | ТЪМНОСИВ |
| LENGTH | 1400.00 мм |
| WIDTH | 700.00 мм |
| DENSITY | 450 g/m2 |
| EAN | 3800136710524 |
No documents were found for this product

English 











