ОБЕЗВЛАЖНИТЕЛ TWE ALPHA Q13 2.30 L, 13 L/24H, 35.00 dB(A)
Code: 830831
In stock
Short Description
- TYPE : DEHUMIDIFIER
- MAX POWER : 145
- DEHUMIDIFITING PER 24 H : 13 L
- RANGE : 60 м
Shipping:
See credit plans
from7.72 €
/
15.10лв.
Interest, fees and APR

10х20.44€
/
10х39.98лв.
| Brand | TWE |
| MODEL | ALPHA Q13 |
| TYPE | DEHUMIDIFIER |
| MAX POWER | 145 |
| DEHUMIDIFITING PER 24 H | 13 L |
| RANGE | 60 м |
| NOISE LEVEL | 35 dB(A) |
| TANK | Yes |
| DRAINAGE OPTION | Yes |
| DISPLAY | Yes |
| TANK CAPACITY | 2.3 l |
| EFFECTIVE AREA TO | 60.00 m² |
| NOISE LEVEL | 35.00 dB(A) |
| CAPACITY OF CONTAINER | 2.30 L |
| REFRIGERANT | R290/45G |
| DISPLAY | Yes |
| WI-FI CONTROL | No |
| MOISTURE SENSOR | Yes |
| HUMIDITY REGULATION | Yes |
| TIMER | Yes |
| IONIZATION | No |
| AUTOMATIC MODE | No |
| UV-C STERILIZATION | No |
| REMOTE CONTROL | No |
| AUTO POWER OFF | Yes |
| SLEEP MODE | Yes |
| AIR PURIFICATION | No |
| DRYING MODE | No |
| DRAIN HOSE INCLUDED | No |
| DEHUMIDIFICATION PER 24H | 13 L/24H |
| CABLE LENGHT | 1.9 м |
| CONSUMABLES | Yes |
| HEIGHT | 44.50 см |
| WIDTH | 21.00 см |
| LENGTH | 21.00 см |
| COLOUR | БЯЛ/СИН |
| EAN | 1687988858008 |
No documents were found for this product

English 
























