ОБЕЗВЛАЖНИТЕЛ GE GED-20YDO-19 2.00 L, 20 L/24H, 48.00 dB(A)
Code: 832253
In stock
Short Description
- TYPE : DEHUMIDIFIER
- MAX POWER : 390
- DEHUMIDIFITING PER 24 H : 20 Л
- RANGE : 30 м
Shipping:
See credit plans
from6.95 €
/
13.59лв.
Interest, fees and APR

10х18.40€
/
10х35.99лв.
| Brand | GE |
| MODEL | GED-20YDO-19 |
| TYPE | DEHUMIDIFIER |
| MAX POWER | 390 |
| DEHUMIDIFITING PER 24 H | 20 Л |
| RANGE | 30 м |
| NOISE LEVEL | 41 dB(A) |
| TANK | 2 Л |
| DRAINAGE OPTION | Yes |
| DISPLAY | Yes |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| CAPACITY OF CONTAINER | 2.00 L |
| REFRIGERANT | R290/75G |
| DISPLAY | Yes |
| WI-FI CONTROL | No |
| MOISTURE SENSOR | Yes |
| HUMIDITY REGULATION | Yes |
| TIMER | Yes |
| IONIZATION | No |
| AUTOMATIC MODE | Yes |
| UV-C STERILIZATION | No |
| REMOTE CONTROL | No |
| AUTO POWER OFF | Yes |
| SLEEP MODE | No |
| AIR PURIFICATION | No |
| DRYING MODE | No |
| DRAIN HOSE INCLUDED | No |
| DEHUMIDIFICATION PER 24H | 20 L/24H |
| CABLE LENGHT | 2.1 м |
| CONSUMABLES | No |
| HEIGHT | 50.10 см |
| WIDTH | 29.20 см |
| LENGTH | 19.00 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| EAN | 6924362758321 |
No documents were found for this product

English 



















