ГРИЛ ROHNSON R-2340 ЧЕРЕН, 2200 W
Code: 829972





The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- POWER : 2200 W
- PLATES COVER : НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ
- PLATES SIZE : 298 X 229 MM
- THERMOSTAT
- PLATE : МРАМОРНО ПОКРИТИЕ
Shipping:
Price: 51.12 €44.90 € / 87.82 лв.
Save: 12 %
| Brand | ROHNSON |
| MODEL | R-2340 |
| TYPE | BROIL |
| POWER | 2200 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| PLATES COVER | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PLATES SIZE | 298 X 229 MM |
| AUTOMATIC BAKING SYSTEM | No |
| REMOVABLE PLATES | No |
| THERMOSTAT | Yes |
| AUTOMATIC PROGRAMS | No |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER | No |
| INCLUDED ACCESSORIES | No |
| CABLE LENGTH | 0.90 м |
| DIMENSIONS | 12 X 30 X 32 СМ. |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 2.800 kg |
| MODEL | R-2340 |
| POWER | 2200 W |
| DISMOUNTABLE | No |
| PLATE | МРАМОРНО ПОКРИТИЕ |
| THERMOSTAT | Yes |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| TYPE | BROIL |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| PLATES COVER | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PLATES SIZE | 298 X 229 MM |
| REMOVABLE PLATES | No |
| AUTOMATIC PROGRAMS | No |
| REMOVABLE DRIP TRAY | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER | No |
| INCLUDED ACCESSORIES | No |
| CABLE LENGTH | 0.90 м |
| DIMENSIONS | 12 X 30 X 32 СМ. |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EAN | 5202561539394 |
No documents were found for this product

English 
















