ГРИЛ BLACK&DECKER BXGR1000E ЧЕРЕН, COVER, 1000 W
Code: 820710
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- POWER : 1000 W
- PLATES COVER : НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ
- PLATES SIZE : 230 X 145 MM
- THERMOSTAT
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL | BXGR1000E |
| TYPE | BROIL |
| POWER | 1000 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| PLATES COVER | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PLATES SIZE | 230 X 145 MM |
| AUTOMATIC BAKING SYSTEM | No |
| REMOVABLE PLATES | No |
| COVER | Yes |
| THERMOSTAT | Yes |
| REMOVABLE DRIP TRAY | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER | No |
| INCLUDED ACCESSORIES | No |
| CABLE LENGTH | 0.80 м |
| DIMENSIONS | 13.5 X 32.2 X 29 СМ. |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 2.033 kg |
| MODEL | BXGR1000E |
| POWER | 1000 W |
| LID | Yes |
| THERMOSTAT | Yes |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| TYPE | BROIL |
| BODY MATERIAL | METAL |
| PLATES COVER | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PLATES SIZE | 230 X 145 MM |
| AUTOMATIC BAKING SYSTEM | No |
| COVER | Yes |
| AUTOMATIC PROGRAMS | No |
| REMOVABLE DRIP TRAY | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER | No |
| INCLUDED ACCESSORIES | No |
| CABLE LENGTH | 0.80 м |
| DIMENSIONS | 13.5 X 32.2 X 29 СМ. |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EAN | 8432406680050 |
No documents were found for this product

English 























