ГРАНИТОГРЕС WINASA CERAMICA WI-4023 60X120 CM
Code: 231551



The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 120.00 см
- WIDTH : 60.00 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.44 m²
- FROST RESISTANCE
- COUNTRY OF ORIGIN : ИНДИЯ
Shipping:
Price М2:
12.49 € 24.43 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.44 М2):
17.99 € 35.19 лв. | Brand | WINASA CERAMICA |
| MODEL | WI-4023 60X120 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 120.00 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| THICKNESS | 9.00 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.44 m² |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| COUNTRY OF ORIGIN | ИНДИЯ |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.4400 |
No documents were found for this product

English 























