ГРАНИТОГРЕС WINASA CERAMICA WI-4014 60X120 CM
Code: 231550



The offer is valid from 20.04.2026 until 27.04.2026
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 120.00 см
- WIDTH : 60.00 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.44 m²
- FROST RESISTANCE
- COUNTRY OF ORIGIN : ИНДИЯ
Shipping:
Price М2:
18.40 €11.96 € 23.39 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.44 М2):
26.50 €17.22 € 33.68 лв. Save: 35 %
| Brand | WINASA CERAMICA |
| MODEL | WI-4014 60X120 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 120.00 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| THICKNESS | 9.00 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.44 m² |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| COUNTRY OF ORIGIN | ИНДИЯ |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.4400 |
No documents were found for this product

English 























