ГРАНИТОГРЕС STAR GRES SCANDINAVIA CREAM 15.5X62 CM
Code: 147246


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 62.00 см
- WIDTH : 15.50 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : СВ.БЕЖОВ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.34 m²
- FROST RESISTANCE
- SLIP RESISTANCE : R11
- COUNTRY OF ORIGIN : ПОЛША
Shipping:
Price М2:
15.34 €11.50 € 22.49 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.34 М2):
20.55 €15.41 € 30.14 лв. Save: 25 %
| Brand | STAR GRES |
| MODEL | SCANDINAVIA CREAM 15.5X62 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 62.00 см |
| WIDTH | 15.50 см |
| THICKNESS | 7.00 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | СВ.БЕЖОВ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.34 m² |
| SURFACE | МАТИРАНА |
| SLIP RESISTANCE | R11 |
| COUNTRY OF ORIGIN | ПОЛША |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 18.760 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.3400 |
| EAN | 5907518305465 |
No documents were found for this product

English 





















