ГРАНИТОГРЕС STAR GRES FOX BROWN 59.8X118 CM
Code: 148299
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 118.00 см
- WIDTH : 59.00 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : КАФЯВ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.40 m²
- FROST RESISTANCE
- SURFACE ABRASION : PEI 3
- COUNTRY OF ORIGIN : ПОЛША
Shipping:
Price М2:
15.34 € 30.00 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.4 М2):
21.47 € 41.99 лв. | Brand | STAR GRES |
| MODEL | FOX BROWN 59.8X118 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 118.00 см |
| WIDTH | 59.00 см |
| THICKNESS | 10.00 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | КАФЯВ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.40 m² |
| SURFACE | МАТ |
| SURFACE ABRASION | PEI 3 |
| COUNTRY OF ORIGIN | ПОЛША |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 33.560 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.4000 |
| EAN | 5901503227350 |
No documents were found for this product

English 



























