ГРАНИТОГРЕС PRISSMACER DORIAN GOLD 60X60 CM
Code: 220679
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 60.00 см
- WIDTH : 60.00 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : БЯЛ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.44 m²
- FROST RESISTANCE
- COUNTRY OF ORIGIN : ИСПАНИЯ
Price М2:
28.63 € 56.00 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.44 М2):
41.23 € 80.64 лв. | Brand | PRISSMACER |
| MODEL | DORIAN GOLD 60X60 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| THICKNESS | 9.50 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | БЯЛ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.44 m² |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 30.870 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.4400 |
| EAN | 8429991608569 |
No documents were found for this product

English 

























