ГРАНИТОГРЕС PRISSMACER CONFORT TAUPE 25X100 CM
Code: 149652
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 100.00 см
- WIDTH : 25.00 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : ТЪМНО КАФЯВ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.50 m²
- FROST RESISTANCE
- SURFACE ABRASION : PEI 2
- SLIP RESISTANCE : R9
- COUNTRY OF ORIGIN : ИСПАНИЯ
- COLOR OF THE TILES : ТЪМНО КАФЯВ
Shipping:
Price М2:
20.45 € 40.00 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.5 М2):
30.67 € 59.99 лв. | Brand | PRISSMACER |
| MODEL | CONFORT TAUPE 25X100 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 100.00 см |
| WIDTH | 25.00 см |
| THICKNESS | 8.60 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | ТЪМНО КАФЯВ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.50 m² |
| SURFACE | МАТ |
| SURFACE ABRASION | PEI 2 |
| SLIP RESISTANCE | R9 |
| COUNTRY OF ORIGIN | ИСПАНИЯ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 22.490 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.5000 |
| COLOR OF THE TILES | ТЪМНО КАФЯВ |
| EAN | 8429991461225 |
No documents were found for this product

English 
























