ГРАНИТОГРЕС PRISSMACER CASOLI HIERBA 19.8X22.8 CM
Code: 126354
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 22.80 см
- WIDTH : 19.80 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : СИН
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 0.84 m²
- FROST RESISTANCE
- SURFACE ABRASION : PEI 3
- SLIP RESISTANCE : R9
- COUNTRY OF ORIGIN : ИСПАНИЯ
- COLOR OF THE TILES : СИН
Price М2:
35.79 € 70.00 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 0.84 М2):
30.06 € 58.79 лв. | Brand | PRISSMACER |
| MODEL | CASOLI HIERBA 19.8X22.8 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 22.80 см |
| WIDTH | 19.80 см |
| THICKNESS | 10.00 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | СИН |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 0.84 m² |
| SURFACE | ГЛАНЦ |
| SURFACE ABRASION | PEI 3 |
| SLIP RESISTANCE | R9 |
| COUNTRY OF ORIGIN | ИСПАНИЯ |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 0.8400 |
| COLOR OF THE TILES | СИН |
| EAN | 8429991430382 |
No documents were found for this product

English 























