ГРАНИТОГРЕС PRISSMACER CAPRI 60.8X60.8 CM
Code: 149655
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 60.80 см
- WIDTH : 60.80 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : БЯЛ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.48 m²
- FROST RESISTANCE
- SURFACE ABRASION : PEI 4
- SLIP RESISTANCE : R9
- COUNTRY OF ORIGIN : ИСПАНИЯ
Shipping:
Price М2:
21.98 € 42.99 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.48 М2):
32.53 € 63.62 лв. | Brand | PRISSMACER |
| MODEL | CAPRI 60.8X60.8 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 60.80 см |
| WIDTH | 60.80 см |
| THICKNESS | 9.50 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | БЯЛ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.48 m² |
| SURFACE | ГЛАНЦ |
| SURFACE ABRASION | PEI 4 |
| SLIP RESISTANCE | R9 |
| COUNTRY OF ORIGIN | ИСПАНИЯ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 31.060 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.4800 |
| EAN | 8429991751647 |
No documents were found for this product

English 

























