ГРАНИТОГРЕС PRISSMACER BOREAL PERLA GRES 60X60 CM
Code: 241368
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 60.00 см
- WIDTH : 60.00 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : СИВ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.44 m²
- FROST RESISTANCE
- COUNTRY OF ORIGIN : ИСПАНИЯ
Shipping:
Price М2:
25.56 € 49.99 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.44 М2):
36.81 € 71.99 лв. | Brand | PRISSMACER |
| MODEL | BOREAL PERLA GRES 60X60 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | СИВ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.44 m² |
| SURFACE | МАТ |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION | РЕКТИФИЦИРАН |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 30.460 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.4400 |
| EAN | 8429991941826 |
No documents were found for this product

English 



























