ГРАНИТОГРЕС PRACTIKA & COMFORT MONICA BEIGE 30.3X60.6 CM
Code: 232573
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 60.60 см
- WIDTH : 30.60 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.65 m²
- FROST RESISTANCE
- COUNTRY OF ORIGIN : БЪЛГАРИЯ
Shipping:
Price М2:
10.22 € 19.99 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.65 М2):
16.86 € 32.98 лв. | Brand | PRACTIKA & COMFORT |
| MODEL | MONICA BEIGE 30.3X60.6 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 60.60 см |
| WIDTH | 30.60 см |
| THICKNESS | 8.50 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.65 m² |
| SURFACE | МАТИРАНА |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| COUNTRY OF ORIGIN | БЪЛГАРИЯ |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.6500 |
| EAN | 3800171700597 |
No documents were found for this product

English 






















