ГРАНИТОГРЕС PARADYZ CERAMIKA ИЛЮЖЪН БЕЖ МАТ 60Х60 CM
Code: 247094
Short Description
- PURPOSE : INDOOR AND OUTDOOR
- LENGTH : 60.00 см
- WIDTH : 60.00 см
- TYPE : FLOOR TILE
- COLOR OF THE TILES : BEIGE
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.44 m²
- FROST RESISTANCE
- COUNTRY OF ORIGIN : POLAND
Price M2:
29.90 € 58.48 лв. Price for PACKAGE (1 PACKAGE- 1.44 M2):
43.06 € 84.22 лв. | Brand | PARADYZ CERAMIKA |
| MODEL | ИЛЮЖЪН БЕЖ МАТ 60Х60 CM |
| PURPOSE | INDOOR AND OUTDOOR |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| THICKNESS | 9.50 мм |
| TYPE | FLOOR TILE |
| COLOR OF THE TILES | BEIGE |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.44 m² |
| SURFACE | MAT |
| COUNTRY OF ORIGIN | POLAND |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 22.570 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | PACKAGE |
| SECOND UNIT NAME | M2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.4400 |
| EAN | 5904584153655 |
No documents were found for this product

English 




























