ГРАНИТОГРЕС MOMASTELA RADICE BEIGE N 31X62 CM
Code: 148499
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 62.00 см
- WIDTH : 31.00 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : БЕЖОВ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.54 m²
- FROST RESISTANCE
- SURFACE ABRASION : PEI 5
- SLIP RESISTANCE : R10
- COUNTRY OF ORIGIN : ИТАЛИЯ
- COLOR OF THE TILES : БЕЖОВ
Shipping:
Price М2:
21.47 € 41.99 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.54 М2):
33.06 € 64.66 лв. | Brand | MOMASTELA |
| MODEL | RADICE BEIGE N 31X62 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 62.00 см |
| WIDTH | 31.00 см |
| THICKNESS | 9.00 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | БЕЖОВ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.54 m² |
| SURFACE | МАТ |
| SURFACE ABRASION | PEI 5 |
| SLIP RESISTANCE | R10 |
| COUNTRY OF ORIGIN | ИТАЛИЯ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 24.980 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.5400 |
| COLOR OF THE TILES | БЕЖОВ |
| EAN | 8033866210681 |
No documents were found for this product

English 




























