ГРАНИТОГРЕС KEROS SOFIA ROSA 25X25 CM
Code: 245111
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 25.00 см
- WIDTH : 25.00 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : РОЗОВ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.00 m²
- FROST RESISTANCE
- COUNTRY OF ORIGIN : БЪЛГАРИЯ
Price М2:
19.79 € 38.71 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1 М2):
19.79 € 38.71 лв. | Brand | KEROS |
| MODEL | SOFIA ROSA 25X25 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 25.00 см |
| WIDTH | 25.00 см |
| THICKNESS | 7.50 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | РОЗОВ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.00 m² |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 16.300 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1 |
| EAN | 8432597585479 |
No documents were found for this product

English 
























