ГРАНИТОГРЕС KEROS PISA GRIS 33X33 CM
Code: 138857
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 33.00 см
- WIDTH : 33.00 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : СИВ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.55 m²
- FROST RESISTANCE
- SURFACE ABRASION : PEI 3
- COUNTRY OF ORIGIN : ИСПАНИЯ
Shipping:
Price М2:
12.77 € 24.98 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.55 М2):
19.80 € 38.73 лв. | Brand | KEROS |
| MODEL | PISA GRIS 33X33 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 33.00 см |
| WIDTH | 33.00 см |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | СИВ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.55 m² |
| SURFACE | МАТ |
| SURFACE ABRASION | PEI 3 |
| COUNTRY OF ORIGIN | ИСПАНИЯ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 19.840 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.5500 |
| EAN | 8432597547163 |
No documents were found for this product

English 



























