ГРАНИТОГРЕС KEROS MELANI GRIS 50X50 CM
Code: 249166
Product is out of stock
Short Description
- PURPOSE : INDOOR AND OUTDOOR
- LENGTH : 50.00 см
- WIDTH : 50.00 см
- TYPE : FLOOR TILE
- COLOR OF THE TILES : GREY
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.50 m²
- FROST RESISTANCE
- SURFACE ABRASION : PEI 4
- COUNTRY OF ORIGIN : BULGARIA
| Brand | KEROS |
| MODEL | MELANI GRIS 50X50 CM |
| PURPOSE | INDOOR AND OUTDOOR |
| LENGTH | 50.00 см |
| WIDTH | 50.00 см |
| TYPE | FLOOR TILE |
| COLOR OF THE TILES | GREY |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.50 m² |
| SURFACE | MAT |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| COUNTRY OF ORIGIN | BULGARIA |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 26.250 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | PACKAGE |
| SECOND UNIT NAME | M2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.5000 |
| EAN | 8432597588821 |
No documents were found for this product

English 
























