ГРАНИТОГРЕС KEROS ARDESIA ACERO 30X60 CM
Code: 221551







The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 60.00 см
- WIDTH : 30.00 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : СИВ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.26 m²
- FROST RESISTANCE
- SURFACE ABRASION : PEI 4
- SLIP RESISTANCE : R11
- COUNTRY OF ORIGIN : БЪЛГАРИЯ
- COLOR OF THE TILES : СИВ
Shipping:
Price М2:
15.29 €11.47 € 22.43 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.26 М2):
19.27 €14.45 € 28.26 лв. Save: 25 %
| Brand | KEROS |
| MODEL | ARDESIA ACERO 30X60 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 30.00 см |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | СИВ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.26 m² |
| SURFACE | МАТИРАНА |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| SLIP RESISTANCE | R11 |
| COUNTRY OF ORIGIN | БЪЛГАРИЯ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 26.200 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.2600 |
| COLOR OF THE TILES | СИВ |
| EAN | 8432597578570 |
No documents were found for this product

English 


























