ГРАНИТОГРЕС KAI СТУДИО БЕЖОВ 60X60 CM
Code: 484540
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 60.00 см
- WIDTH : 60.00 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : БЕЖОВ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.08 m²
- FROST RESISTANCE
- COUNTRY OF ORIGIN : БЪЛГАРИЯ
Price М2:
16.87 € 32.99 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.08 М2):
18.22 € 35.64 лв. | Brand | KAI |
| MODEL | СТУДИО БЕЖОВ 60X60 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | БЕЖОВ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.08 m² |
| SURFACE | МАТ |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 24.330 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.0800 |
| EAN | 3800745909357 |
No documents were found for this product

English 




























