ГРАНИТОГРЕС KAI ПИРИН СВ.СИВ 60X60 CM
Code: 127102
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 60.00 см
- WIDTH : 60.00 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : СВ.СИВ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.08 m²
- FROST RESISTANCE
- SLIP RESISTANCE : R9
- COUNTRY OF ORIGIN : БЪЛГАРИЯ
- COLOR OF THE TILES : СВ.СИВ
Shipping:
Price м2:
15.33 € 29.98 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.08 м2):
16.56 € 32.39 лв. | Brand | KAI |
| MODEL | ПИРИН СВ.СИВ 60X60 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | СВ.СИВ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.08 m² |
| SURFACE | МАТ |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| COUNTRY OF ORIGIN | БЪЛГАРИЯ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 21.772 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | м2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.0800 |
| COLOR OF THE TILES | СВ.СИВ |
| EAN | 3800745956559 |
No documents were found for this product

English 



























