ГРАНИТОГРЕС KAI МАГМА ЧЕРНА 30X60 CM
Code: 491169
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 60.00 см
- WIDTH : 30.00 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : ЧЕРЕН
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.26 m²
- FROST RESISTANCE
- SURFACE ABRASION : PEI 4
- SLIP RESISTANCE : R10
- COUNTRY OF ORIGIN : БЪЛГАРИЯ
Shipping:
Price М2:
14.31 € 27.99 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.26 М2):
18.03 € 35.26 лв. | Brand | KAI |
| MODEL | МАГМА ЧЕРНА 30X60 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 30.00 см |
| THICKNESS | 9.50 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | ЧЕРЕН |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.26 m² |
| SURFACE | МАТ |
| SURFACE ABRASION | PEI 4 |
| SLIP RESISTANCE | R10 |
| COUNTRY OF ORIGIN | БЪЛГАРИЯ |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПОКУПНА ЕДИНИЦА - ПАКЕТ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 21.260 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.2600 |
| EAN | 3800745937312 |
No documents were found for this product

English 
























