ГРАНИТОГРЕС KAI ЕТЕРА БЕЖОВА 45X45 CM
Code: 141323



The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 45.00 см
- WIDTH : 45.00 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : БЕЖОВ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.22 m²
- FROST RESISTANCE
- COUNTRY OF ORIGIN : БЪЛГАРИЯ
Shipping:
Price М2:
14.31 €10.02 € 19.60 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.22 М2):
17.46 €12.22 € 23.90 лв. Save: 30 %
| Brand | KAI |
| MODEL | ЕТЕРА БЕЖОВА 45X45 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 45.00 см |
| WIDTH | 45.00 см |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | БЕЖОВ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.22 m² |
| SURFACE | ГЛАНЦ |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 20.470 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.2200 |
| EAN | 3800745621716 |
No documents were found for this product

English 

























