ГРАНИТОГРЕС KAI ЧИМЕНТО ПЕРЛА 60X60 CM
Code: 237405








The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 60.00 см
- WIDTH : 60.00 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : ПЕРЛА
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.08 m²
- FROST RESISTANCE
- COUNTRY OF ORIGIN : БЪЛГАРИЯ
Shipping:
Price М2:
18.40 €13.80 € 26.99 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.08 М2):
19.87 €14.90 € 29.14 лв. Save: 25 %
| Brand | KAI |
| MODEL | ЧИМЕНТО ПЕРЛА 60X60 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | ПЕРЛА |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.08 m² |
| SURFACE | МАТИРАНА |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 20.520 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.0800 |
| EAN | 3800745653410 |
No documents were found for this product

English 
































