ГРАНИТОГРЕС KAI БРИОН ДЪБ 45X45 CM
Code: 498603
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 45.00 см
- WIDTH : 45.00 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : БЕЖОВ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.22 m²
- FROST RESISTANCE
- COUNTRY OF ORIGIN : БЪЛГАРИЯ
- COLOR OF THE TILES : БЕЖОВ
Shipping:
Price М2:
12.78 € 25.00 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.22 М2):
15.59 € 30.49 лв. | Brand | KAI |
| MODEL | БРИОН ДЪБ 45X45 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 45.00 см |
| WIDTH | 45.00 см |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | БЕЖОВ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.22 m² |
| SURFACE | МАТ |
| COUNTRY OF ORIGIN | БЪЛГАРИЯ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 20.220 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.2200 |
| COLOR OF THE TILES | БЕЖОВ |
| EAN | 3800745958614 |
No documents were found for this product

English 
























