ГРАНИТОГРЕС KAI АСПЕН КАФЯВ 20X120 CM
Code: 150091
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 120.00 см
- WIDTH : 20.00 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : КАФЯВ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 0.96 m²
- FROST RESISTANCE
- COUNTRY OF ORIGIN : БЪЛГАРИЯ
Price М2:
20.96 € 40.99 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 0.96 М2):
20.12 € 39.35 лв. | Brand | KAI |
| MODEL | АСПЕН КАФЯВ 20X120 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 120.00 см |
| WIDTH | 20.00 см |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | КАФЯВ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 0.96 m² |
| SURFACE | МАТИРАНА |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 19.500 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 0.9600 |
| EAN | 3800745993813 |
No documents were found for this product

English 






















