ГРАНИТОГРЕС IZIDA COBBLESTONE MIX 45.6X45.6 CM
Code: 241000
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 45.60 см
- WIDTH : 45.60 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : МИКС
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.25 m²
- FROST RESISTANCE
- SLIP RESISTANCE : R9
- COUNTRY OF ORIGIN : БЪЛГАРИЯ
Shipping:
Price М2:
11.25 € 22.00 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.25 М2):
14.06 € 27.50 лв. | Brand | IZIDA |
| MODEL | COBBLESTONE MIX 45.6X45.6 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 45.60 см |
| WIDTH | 45.60 см |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | МИКС |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.25 m² |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| SLIP RESISTANCE | R9 |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 20.590 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.2500 |
| EAN | 3800171713245 |
No documents were found for this product

English 





























