ГРАНИТОГРЕС IZIDA CITADELLA 60X120 CM
Code: 232879


The offer is valid from 18.05.2026 until 26.05.2026
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 120.00 см
- WIDTH : 60.00 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : СИВ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.44 m²
- FROST RESISTANCE
- COUNTRY OF ORIGIN : БЪЛГАРИЯ
Shipping:
Price М2:
16.87 €11.99 € 23.45 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.44 М2):
24.29 €17.27 € 33.78 лв. Save: 28 %
| Brand | IZIDA |
| MODEL | CITADELLA 60X120 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 120.00 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | СИВ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.44 m² |
| SURFACE | МАТИРАНА |
| COUNTRY OF ORIGIN | БЪЛГАРИЯ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 25.000 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.4400 |
| EAN | 3800171712194 |
No documents were found for this product

English 























