ГРАНИТОГРЕС IZIDA BUILD 1 N 60.6X120 CM
Code: 241247
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 120.00 см
- WIDTH : 60.60 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : БЕЖОВ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.44 m²
- FROST RESISTANCE
- COUNTRY OF ORIGIN : БЪЛГАРИЯ
Shipping:
Price М2:
13.29 € 25.99 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.44 М2):
19.14 € 37.43 лв. | Brand | IZIDA |
| MODEL | BUILD 1 N 60.6X120 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 120.00 см |
| WIDTH | 60.60 см |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | БЕЖОВ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.44 m² |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 26.000 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.4400 |
| EAN | 3800171716468 |
No documents were found for this product

English 































