ГРАНИТОГРЕС CERSANIT RUMI WOOD BEIGE 19.8X119.8 CM
Code: 147834
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 119.80 см
- WIDTH : 19.80 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : БЕЖОВ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.19 m²
- FROST RESISTANCE
- SURFACE ABRASION : PEI 3
- SLIP RESISTANCE : R10
- COUNTRY OF ORIGIN : ПОЛША
Shipping:
Price М2:
23.00 € 44.98 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.19 М2):
27.37 € 53.53 лв. | Brand | CERSANIT |
| MODEL | RUMI WOOD BEIGE 19.8X119.8 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 119.80 см |
| WIDTH | 19.80 см |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | БЕЖОВ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.19 m² |
| SURFACE | МАТИРАНА |
| SURFACE ABRASION | PEI 3 |
| SLIP RESISTANCE | R10 |
| COUNTRY OF ORIGIN | ПОЛША |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 23.000 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.1900 |
| EAN | 5901771069607 |
No documents were found for this product

English 


























