ГРАНИТОГРЕС CERSANIT PATCHWORK MCOLOR 59.8X59.8 CM
Code: 147835
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 59.80 см
- WIDTH : 59.80 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.07 m²
- FROST RESISTANCE
- SURFACE ABRASION : PEI 4
- SLIP RESISTANCE : R9
- COUNTRY OF ORIGIN : ПОЛША
Shipping:
Price М2:
19.42 € 37.98 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.07 М2):
20.78 € 40.64 лв. | Brand | CERSANIT |
| MODEL | PATCHWORK MCOLOR 59.8X59.8 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 59.80 см |
| WIDTH | 59.80 см |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.07 m² |
| SURFACE | МАТИРАНА |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| SLIP RESISTANCE | R9 |
| COUNTRY OF ORIGIN | ПОЛША |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 19.330 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.0700 |
| EAN | 5901771075127 |
No documents were found for this product

English 
























